PARK ROZRYWKI ENERGYLADNIA I WATER PARK

To największy park rozrywki w naszym kraju! Znajduje się tam kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla rożnych grup wiekowych. W Bajkolandii najmłodsi spotkają się oko w oko z postaciami z bajek, a w strefie ekstremalnej dostarczymy sobie maksimum adrenaliny i zabawy na najwyższych obrotach! 

Park Rozrywki znajduję się 13 km od naszego obiektu. W naszej Villi możecie kupić bilety do Energyladnii z 5% rabatem unikając tym samym kolejek.


PARK ZATORLAND

To kompleks trzech parków tematycznych: Park Dinozaurów, Park Owadów i Park Mitologii. To miejsce stworzone dla najmłodszych z myślą o ich edukacji poprzez rozrywkę. To również przestrzeń do wypoczynku i zabawy dla całej rodziny. Ruchomy 5-cio metrowy cyklop i największy na świecie dinozaur Argentynozaur czekają na Was!

Zatorland  znajduję się około 13 km od naszego obiektu. W naszej Villi możecie kupić bilety do tego miejsca z 5% rabatem unikając tym samym kolejek.


INWAŁD PARK

Znalezione obrazy dla zapytania INWAŁD PARK

Znalezione obrazy dla zapytania park inwałd

Znalezione obrazy dla zapytania park inwałd

Ogromny kompleks turystyczny składający się aż z 5 parków rozrywki – Park Miniatur, Dinolandia, Warownia Inwałd, Ogród Jana Pawła II, Kucyk Mini Zoo.

Prawdziwy raj dla rodzin z dziećmi.


DOLINA KARPIA 

Znalezione obrazy dla zapytania dolina karpia zator

Znalezione obrazy dla zapytania dolina karpia

Znalezione obrazy dla zapytania dolina karpia

Dolina Karpia to atrakcyjny turystycznie i przyrodniczo obszar siedmiu gmin położonych w Małopolsce. Dolina Karpia obejmuje teren historycznego zagłębia hodowli karpia i rozciąga się na setkach hektarów w dolinie Wisły i Skawy. Jest to obszar o wybitnych walorach przyrodniczych i kulturowych, stanowiący doskonałą destynację turystyczną.  Jest to idealne miejsce zarówno dla miłośników przyrody, amatorów turystyki aktywnej, jak również dla osób szukających ciszy i odpoczynku.


ZAMEK TENCZYN

Ocalałe ruiny tego zamku leżą we wsi Rudno w województwie małopolskim, powiat krakowski. Historia zamku datowana jest na rok 1319. W XVI wieku został przeobrażony na renesansowy wzór. Niektórzy twierdzą, że był podobno piękniejszy niż sam Wawel! Niestety w roku 1656 spalili go Szwedzi i mimo prób ratowania go przez Lubomirskich zamek podpał w ruinę.

Dziś jest jedną z atrakcji w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Możemy wejść do barbakanu, na wieżę widokową czy dziedziniec zamku. W piękne dni z wieży możemy zobaczyć nawet Tatry! Samo dojście na zamek jest dość strome, ale krótkie. Można też zaparkować autem tuż pod samym zamkiem na płatnym parkingu.